Louis Tomlinson prezentuje singiel “Two Of Us”

Brytyjski wokalista i autor tekstów, a także członek zespołu One Direction obecnie pracuje nad swoim debiutanckim solowym albumem. Do tej pory mogliśmy usłyszeć takie piosenki jak “Just Hold On” we współpracy ze Stevem Aokim, “Back To You” w duecie z Bebe Rexhą, “Just Like You” oraz “Miss You”.

Dziś swoją premierę miała piosenka “Two Of Us”. Utwór był dla artysty pewnego rodzaju terapią – zaledwie dwa lata temu odeszła jego mama, która chorowała na białaczkę. Louis chce pokazać, jak ogromny wpływ miała na niego śmierć 43-letniej Johannah.

“Chciałem zdjąć z siebie ten ciężar. Polegałem na mamie w wielu rzeczach, jeśli potrzebowałem rady, zawsze dzwoniłem do niej. W życiu walczy się o wiele rzeczy i już się z tym pogodziłem. Jestem raczej pozytywnym człowiekiem, ale uważam że to, co mi się przydarzyło jest smutne. Proces pisania tej piosenki mnie wzmocnił. Nie chciałbym, żebyście po przesłuchaniu byli smutni. Niech ta piosenka napełni was nadzieją” – wyznaje Tomlinson w wywiadzie dla Newsbeat.

Piosenki możecie posłuchać poniżej. Towarzyszy jej lyric video.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus