Kraków Live Festival 2019 – znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym festiwalu!

Kraków Live Festival co roku zaskakuje i prezentuje koncerty największych światowych i polskich artystów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia na Terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W tym roku również nie zabraknie wielu emocji oraz wspaniałych występów! Karnety Early Bird trafiły do sprzedaży 1 marca, a ich sprzedaż trwa do 14 marca. Jakich artystów zobaczymy w tym roku?

Post Malone

Pierwszy headliner, który swój koncert będzie mieć 17 sierpnia. Post Malone, świeżo upieczony zdobywca wielu nagród muzycznych, jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki popularnej i jeden z najbardziej spektakularnych sukcesów komercyjnych ostatnich lat. Raper zdobył bardzo duży rozgłos na świecie dzięki swojemu wydanemu w ubiegłym roku albumowi “Beerbongs & Bentleys”, który został doceniony zarówno przez krytyków jak i fanów artysty. Takie kawałki jak “Rockstar” czy “Psycho” wspięły się na szczyt amerykańskiej listy przebojów i podbiły serca słuchaczy.

Macklemore

Tego rapera nie trzeba chyba nikomu przedstawiać! Macklemore na scenie muzycznej znany jest szerszej publice za sprawą takich hitów jak “Thrift Shop” czy “Can’t Hold Us” wydanych w duecie z producentem Ryanem Lewisem (Macklemore & Ryan Lewis). Raper skupił się w ostatnich latach na swoim solowym projekcie co zaowocowało w wydaniu krążka “GEMINI”, który został ciepło przyjęty przez fanów muzyka. Na krążku wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Offset, Kesha oraz Skylar Grey i Lil Yachty.

DJ Snake

To jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów na świecie. DJ Snake współpracował z takimi gwiazdami jak Lady Gaga, Pitbull czy Justin Bieber. Pseudonim zapisała się na stałe w globalnej świadomości popkulturowej w 2015 roku, kiedy zaistniał jako współtwórca “Lean On” jednego z największych przebojów XXI wieku, nagranego wspólnie z formacją Major Lazer oraz . Sam klip do utworu obejrzano do dziś ponad 2,5 miliarda razy. Niewiele mniej, bo ponad miliard odtworzeń, zanotował klip do jego ubiegłorocznego przeboju “Taki Taki”, stworzonego przy współpracy z Seleną Gomez, Ozuną i Cardi B.

Years & Years

Brytyjska grupa synth-popowa również dołącza do artystów, którzy wystąpią na tegorocznym festiwalu! Formacja Years & Years zdobyła popularność dzięki hitowi “King” z 2015 roku, a frontman zespołu, Olly Alexander, poprzez swoja barwność i wyrazistość trafił do serc słuchaczy na całym świecie. W ubiegłym roku Years & Years wrócili z albumem “Palo Santo”, a kawałki “Sanctify” czy “If You’re Over Me” potwierdziły, że drzemie w nich potencjał na jeszcze wiele przebojów. Years & Years już wcześniej występowali wielokrotnie na festiwalach i własnych koncertach, więc jeżeli jeszcze nie słyszeliście ich na żywo to gorąco polecamy!

Bilety na KRAKÓW LIVE FESTIVAL 2019 możecie kupować na stronach: ALTERSKLEP,  eBilet  oraz w punktach sprzedaży.
Fani mogą wybierać bilety i karnety w kilku opcjach cenowych zależnych od momentu kupna i dostępności!

Zapraszamy!
16-17.08.2019

❤️

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus