Koniec zespołu Virgin. Ogłoszono daty pożegnalnych koncertów

Mamy smutną wiadomość dla fanów zespołu Virgin. Doda – wokalistka grupy, ogłosiła właśnie terminy pożegnalnych koncertów. Dyskografię Virgin zamyka album “Choni” z którego pochodzą single “Niebezpieczna kobieta” czy “Sens”.

Zespół Virgin powstał w 2000 roku. Jego założycielem jest Tomasz Lubert – gitarzysta. W castingu wybrana została wokalistka kapeli – Dorota Rabczewska, która w chwili dołączenia do grupy miała zaledwie 16 lat. Pierwszy album “Virgin” ukazał się w 2002 roku i przyniósł takie hity jak “Mam tylko Ciebie” czy “To Ty”. Kolejne albumu: “Bimbo” i “Ficca” powtórzyły jego sukces. Nieoczekiwanie, w 2007 roku, zespół zawiesił działalność. Wtedy też Doda rozpoczęła swoją karierę solową. Grupa powróciła w 2014 roku wydając materiał “Virgin – Akustycznie, Live at Hear Studio” w formacie digital download . W 2016  ukazał się ostatni album Virgin “Choni”.

Na profilu Dody pojawiły się terminy pożegnalnych koncertów Virgin. Odbędą się one na przestrzeni maja i czerwca. Zespół zagra pięć koncertów:

  • 24.05 – Nysa
  • 31.05 – Świdnica
  • 08.06 – Ruda Śląska
  • 15.06 – Kruszwica
  • 22.06 – Kluczbork
Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus