“Degenerate Love” zapowiada nowy album Mary Komasy

„Degenerate Love” to pierwszy teledysk zapowiadający zbliżający się drugi album Mary Komasy „Disarm”, który ukaże się jeszcze w tym roku. Video wyreżyserował mieszkający w Berlinie tancerz i performer MJ Harper. Dyskografię wokalistki zamyka wydany w 2015 roku album “Mary Komasa”.

Zbliżający się album “Disarm” to drugi krążek w karierze artystki, debiutancki “Mary Komasa” uzyskał nominację do Fryderyka 2016 w kategorii fonograficzny debiut roku. Pochodziły z niego takie single jak “Come” czy “City Of My Dreams”.

Stworzyliśmy przestrzeń, w której stopniowo pochłania nas energia wytworzona przez znajdującą się w niej grupę postaci. Panuje w niej atmosfera brudna, lepka, a jednocześnie przepełniona pięknem. W człowieku zawsze pociągała i inspirowała mnie zdolność do zaakceptowania własnej niedoskonałości. To błędy i niedociągnięcia stanowią dla mnie nasz prawdziwy obraz. Jeśli wspólnie z kilkoma obcymi osobami wybieram się na wyprawę na planetę Mars, nie mam wyboru: muszę zaufać moim towarzyszom oraz zrozumieć ich emocje. Muszę podzielić się z nimi swoją miłością. To emocjonalne wyzwanie towarzyszyło nam w czasie pracy nad teledyskiem. Czemu nie potrafimy zaakceptować w sobie tego, co najbardziej ułomne? Wiele z nas boryka się ze wstydem. Ważną częścią mojej filozofii twórczej jest zaakceptowanie w sobie i pokazanie innym swoich niedoskonałości. Ogólnie, przesłaniem „Degenerate Love” jest apel, żebyśmy zaprzestali wysyłać nasze komunikaty w kosmos, a skierowali je ku sobie – tak o nowym utworze i jego przesłanie wypowiada się Mary Komasa.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus