Daya walczy z bezsennością w teledysku do swojego nowego singla “Insomnia”

Grace Martine Tandon, znana pod pseudonimem Daya, ma na swoim koncie takie utwory jak “Hide Away” czy hitowego “Don’t Let Me Down” nagrane we współpracy z The ChainsmokersMłoda wokalistka do tej pory ma na swoim koncie eponimiczną EP-kę oraz krążek “Sit Still, Look Pretty” dzięki któremu zdobyła ogólnoświatowy rozgłos. Teraz artystka prezentuje teledysk do najnowszego singla, który już wkrótce ma szansę podbić listy przebojów!

Piosenka “Insomnia” to najnowszy singiel amerykańskiej wokalistki Day’i, który trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 8 marca nakładem wytwórni Interscope Records. Utwór jest trzecią po “New” oraz “Safe” zapowiedzią nowej ery w jej karierze. Teledysk do piosenki “Insomnia” miał swoją premierę 26 marca tego roku w serwisie YouTube na oficjalnym kanale artystki.

Przypomnijmy, że Daya znana jest z takich hitów jak “Hide Away”, który w Stanach Zjednoczonych dotarł do 23 miejsca na liście Billboardu oraz “Don’t Let Me Down” nagranego z The Chainsmokers. Artystka do tej pory wydała EP-kę “Daya” oraz album “Sit Still, Look Pretty”, a w ostatnim czasie pod szyldem zaprezentowała single “New” oraz “Safe”. Teraz do sieci trafił teledysk do nowego utworu “Insomnia”, który prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba nowy klip Day’i?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus