Swiernalis z nowym utworem “Blizny”

“Blizny” to nowy utwór zapowiadający drugą płytę Swiernalisa. Tym razem artysta zaprosił do produkcji Kubę Karasia z The Dumplings. Wyjątkowy mariaż syntezatorów, klarnetu i gitary sprawił, że piosenka nabrała wyjątkowego taneczno-melancholijnego nastroju.

Swiernalis to Paweł Swiernalis i jego pięcioosobowy zespół. Od 2016 roku artysta związany jest z wydawnictwem Kayax, gdzie we wrześniu tego samego roku ukazał się jego debiutancki album „DRAUMA”. Promujące go single dały Swiernalisowi nominację do koncertu debiutantów na Festiwalu w Opolu. W 2017 roku wygrał nagrodę „dla największej osobowości artystycznej” na Festiwalu Fama. Teraz zaś wraz z Kacprem Budziszewskim, Adamem Fordonem, Adamem Świerczyńskim (Rosalie) i Szymonem Siwierskim stworzyli elektroniczny, bardziej popowy materiał na drugi album.

“Blizny” otwierają nowy etap, do którego dojrzewałem przez ostatnie 2 lata. To otwarcie się na nową energię, połączenie sił z moim wspaniałym zespołem i współpraca z Kubą Karasiem, który doskonale wyciągnął z piosenki to, co najlepsze. Dla mnie to mocno osobisty utwór, rozliczenie się ze smutkami, które zostały już pokonane, ale pozostawiają resztki śladów na ciele i w pamięci – mówi artysta.

Poniżej wideo do utworu “Blizny”:

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus