Poznaj szczegóły koncertu promującego album Ani Karwan

Już 11 kwietnia w warszawskim Klubie Stodoła odbędzie się wyjątkowy koncert Ani Karwan, finalistki siódmej edycji “The Voice of Poland”. Podczas wydarzenia artystka promować będzie swój debiutancki album, którego premiera miała miejsce 15 lutego. Będzie to finałowy przystanek na trasie koncertowej.

Ania Karwan długo kazała czekać fanom na swój pierwszy album, ale jak sama twierdzi na dobre rzeczy warto poczekać. Po sukcesie utworów singlowych, wydawnictwo stało się jedną z najbardziej oczekiwanych polskich płyt 2019 roku, trafiając jeszcze przed oficjalną premierą do pierwszej 15-stki bestsellerów Empiku.

Śpiewam od 18 lat. Moje artystyczne „ja” właśnie zdało egzamin dojrzałości. Gdybym podarowała Wam tę płytę wcześniej, nie znaleźlibyście mnie na niej. Dzisiaj wiem, że warto było czekać na to, żeby dowiedzieć się kim jestem – powiedziała Ania.

Najnowszy materiał Ani Karwan będzie można usłyszeć na żywo już 11 kwietnia w Stodole. Poza materiałem z najnowszego krążka, na koncercie nie zabraknie też utworów, które na stałe wpisały się w repertuar Artystki sprzed debiutu, m.in. brawurowe „Purple Rain”, którego wykonaniem wokalistka zasłynęła w VII edycji „The Voice of Poland”.

Bilety dostępne w sprzedaży!

Przedsprzedaż: 49 PLN; od 21 marca: 59 PLN

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus