P!nk prezentuje nowy singiel! Posłuchaj utworu “Walk Me Home”

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, zaprezentowała światu w 2017 roku album “Beautiful Trauma”. Obecnie artystka przygotowuje się do drugiej części swojej trasy koncertowej, ale to nie przeszkodziło w zapowiedzi nowego materiału muzycznego. Dzisiaj swoją premierę miał najnowszy singiel P!nk, a już niedługo do sprzedaży trafi również nowy album!

Piosenka “Walk Me Home” to pierwszy singiel P!nk zapowiadający nadchodzący album “Hurts 2B Human”, którego premiera zaplanowana jest na kwiecień tego roku. Prawdopodobnie w najbliższym czasie do utworu nastąpi również premiera teledysku. Wokalistka już 1 marca rozpoczyna drugą część swojej trasy koncertowej, a na mapie koncertowej znalazła się również Polska, którą wokalistka odwiedzi już 20 lipca i zagra koncert w Warszawie.

Przypomnijmy, że poprzedni studyjny album P!nk, “Beautiful Trauma”, trafił do sprzedaży jeszcze w październiku 2017 roku. Z wydawnictwa ukazały się takie hity jak “What About Us” czy tytułowe “Beautiful Trauma”. Premierowego utworu “Walk Me Home” możecie posłuchać poniżej!

Jak Wam się podoba nowy singiel P!nk?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus