MoMo z nową płytą i teledyskiem!

“Różowy/Niebieski” to drugi album zespołu MoMo, który w piątek 1 lutego miał swoją premierę. Tego samego dnia ukazał się także drugi singiel promujący wydawnictwo “Zajmij się mną”. Wystąpili w nim m.in. Robert Biedroń i jego partner – Krzysztof Śmiszek. 

W albumie „Różowy/Niebieski” Ania Ołdak z nostalgią nawiązuje do estetyki lat 90-tych. Nie bez powodu płytę dedykuje Edycie Bartosiewicz, a w muzycznej podróży przez meandry życiowych doświadczeń wspiera ją Pablopavo. Na album składa się 10 utworów tworzących spójną całość. W warstwie tekstowej Momo podejmuje próbę zdefiniowania relacji międzyludzkich i wyciągnięcia wniosków z własnych doświadczeń.

Artystka do współpracy zaprosiła swoich przyjaciół. Za teksty i kompozycje odpowiedzialny jest Igor Spolski, natomiast Tomek Waldowski podjął się produkcji.

W drugim singlu “Zajmij się mną” artystka postawiła na prawdziwe emocje, stąd pomysł na udział jej przyjaciół i rodziny w klipie. Wśród zaproszonych między innymi Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek.

TRACKLISTA ALBUMU:

  1. Zajmij się mną
  2. Różowy/niebieski
  3. Śpiesz się
  4. Pistolet
  5. Dziewczyna i chłopak
  6. Zbawix
  7. Zróbmy sobie przerwę
  8. Mieliśmy serca
  9. Pies
  10. Zbawix (remix)
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus