Meghan Trainor prezentuje EP-kę “The Love Train”!

Amerykańska wokalistka Meghan Trainor w ostatnim czasie przygotowywała się do premiery swojego trzeciego krążka zatytułowanego “Treat Myself”. Wydawnictwo początkowo miało mieć swoją premierę jeszcze w połowie 2018 roku, lecz później jego wydanie zostało przełożone na początek 2019 roku. Tak się niestety nie stało i w efekcie artystka zamiast tego postanowiła zaprezentować swoją EP-kę “The Love Train”.

Wydawnictwo “The Love Train” to EP-ka autorstwa amerykańskiej wokalistki Meghan Trainor, która trafiła do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych 8 lutego tego roku nakładem wytwórni Epic Records. Za produkcję utworów odpowiedzialny jest Andrew Wells, z którym Meghan współpracowała już wcześniej. W skład EP-ki wchodzi wydany jeszcze w połowie 2018 roku utwór “All the Ways” oraz pięć nowych nagrań. Na ten moment nie są znane losy albumu “Treat Myself”, który miał trafić do sprzedaży w styczniu. Wokalistka tłumaczy swoją decyzję tym, że pisze kolejne dobre utwory i chciałaby jeszcze poczekać z premierę albumu, aby wybrać te najlepsze i mieć poczucie, że krążek jest w pełni skończony. Trzymamy kciuki za Meghan!

Meghan Trainor / Epic Records

Tracklista:

  1. All the Ways
  2. Marry Me
  3. I’m Down
  4. After You
  5. Foolish
  6. Good Mornin’ (feat. Gary Trainor)

Przypomnijmy, że Meghan Trainor od jakiegoś czasu przygotowywała się do premiery swojego trzeciego albumu “Treat Myself”, który początkowo miał mieć swoją premierę jeszcze w połowie 2018 roku, a później w styczniu 2019 roku. Obecnie projekt ten został przełożony na bliżej nieokreślony czas i w jego miejsce wokalistka zaprezentowała EP-kę “The Love Train”. Z nadchodzącego krążka mogliśmy już poznać takie utwory jak: “No Excuses”, “Let You Be Right”, “Can’t Dance”, tytułowe “Treat Myself” oraz “All the Ways”. Najnowszej EP-ki Meghan możecie posłuchać poniżej!

Czekaliście na nową muzykę od Meghan Trainor?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus