MARINA zapowiada nowy album oraz trasę koncertową! Zobacz szczegóły wydawnictwa “LOVE + FEAR”

Walijska piosenkarka i autorka tekstów Marina Diamandis, znana wcześniej pod swoim pseudonimem artystycznym Marina and the Diamonds (teraz MARINA), w ostatnich latach zrobiła sobie przerwę od muzycznego show-biznesu. Artystka postanowiła odpocząć i poukładać życie zawodowe oraz prywatne, a wolny czas przeznaczyła na innych projektach niezwiązanych z muzyką. Fani Mariny długo i w zniecierpliwieniu czekali na jakiekolwiek informacje, ale w ostatnim czasie wokalistka powróciła z nową muzyką!

Wydawnictwo “LOVE + FEAR” to nadchodzący album walijskiej wokalistki Mariny Diamandis, którego premiera zaplanowana jest na 26 kwietnia nakładem wytwórni Atlantic Records. MARINA określiła swój album jako zbiór dwóch płyt, każda zawierająca osiem utworów. Na wydawnictwie znajdziemy wydany tydzień temu utwór “Handmade Heaven” oraz wcześniej zaprezentowany z udziałem grupy Clean Bandit numer “BABY”. Na ten moment nie są znane dalsze szczegóły wydawnictwa.

MARINA / Atlantic Records

MARINA / Atlantic Records

Tracklista:

 1. Handmade Heaven
 2. Superstar
 3. Orange Trees
 4. BABY (with Clean Bandit)
 5. Enjoy Your Life
 6. True
 7. To be Human
 8. End of the Earth
 1. Believe in Love
 2. Life is Strange
 3. You
 4. Karma
 5. Emotional Machine
 6. Too Afraid
 7. No More Suckers
 8. Soft to be Strong

Wokalistka poza albumem zapowiedziała również trasę koncertową, która będzie promować nadchodzące wydawnictwo. Na ten moment jednak niestety ogłoszone zostały jedynie daty koncertów w Wielkiej Brytanii oraz Ameryce Północnej, lecz sama zainteresowana zapowiedziała kolejne daty. Trzeba więc trzymać kciuki za Polskę!

Przypomnijmy, że ostatni krążek artystki zatytułowany “Froot” miał swoją premierę w 2015 roku, a związana z nim trasa promocyjna, Neon Nature Tour, zakończyła się rok później. MARINA ma na swoim koncie takie hity jak “Oh No!”, “Primadonna”, “FROOT” czy “How to Be a Heartbreaker”. Nie wiemy jak Wy, ale my nie możemy się już doczekać nowej muzyki od Mariny!

Czekacie na album?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus