Julia Michaels prezentuje klip do utworu “What A Time”

24 stycznia swoją premierę miała druga EP-ka Julii Michaels, zatytułowana “Inner Monologue Part 1”. Znalazło się na niej sześć premierowych utworów, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów, w tym dwa duety – “Anxiety” z Seleną Gomez oraz “What A Time” z Niallem Horanem. To właśnie ta druga pozycja doczekała się teledysku.

Artystka zaprezentowała dziś klip do utworu “What A Time”. Wygląda na to, że utwór został singlem. Niestety, zabrakło w nim Nialla Horana, co zawiodło niektórych fanów tej dwójki.

Julia Michaels zadebiutowała dwa lata temu z EP-ką “Nervous System” pod szyldem swojej obecnej wytwórni, która została doskonale przyjęta przez krytyków. Możemy na niej znaleźć między innymi “Issues” oraz “Uh Huh”. W zeszłym roku spod jej skrzydeł wyszły też “Jump” z Trippie Redd, “There’s No Way” z Lauv, a także “In This Place” na potrzeby filmu “Ralph Demolka w Internecie”.

Warto też wspomnieć, że Julia towarzyszyła Niallowi jako support podczas trasy koncertowej Flicker World Tour, promującej jego pierwsze solowe wydawnictwo “Flicker”.

Wideo możecie obejrzeć poniżej:

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus