Cleo prezentuje singiel “WRRRA”

Joanna Klepko, która szerszej publiczności w naszym kraju jest znana bardziej jako Cleo, zaprezentowała właśnie swój nowy singiel “WRRRA”!

Po przebojowej piosence “Łowcy Gwiazd”, romantycznej “Eva” i żywiołowej “Film”, nadszedł czas na kolejny hit. Nowa piosenka pt. “WRRRA” to nowocześnie brzmiący singiel, do którego został nakręcony sensualny teledysk. Zapowiada on nadchodzący drugi album wokalistki, który ma pojawić się na rynku jeszcze tej wiosny!

Przypomnijmy, że Cleo stała się rozpoznawalna dzięki współpracy z Donatanem – to razem z nim wydała platynowy album “Hiper / Chimera”, który dotarł do pierwszego miejsca listy OLiS i rozszedł się w naszym kraju w około 90 tysiącach egzemplarzy. Jako artystka solowa Klepko także nie może narzekać na brak sukcesów: cztery z pięciu dotychczasowych singli z jej płyty “BASTET” uzyskały wysokie certyfikacje, z których najwyższą, diamentową, otrzymał singiel “Zabiorę nas”. Z kolei sam album “BASTET” już tydzień po premierze zadebiutował na 3. miejscu listy OLiS.

Teledysk do nowego singla “WRRRA” możecie zobaczyć poniżej.

Udostępnij na Google Plus