Chris Norman zagra w Polsce. Gdzie i kiedy?

Chris Norman – legendarny wokalista zespołu Smokie, jeden z najbardziej oryginalnych i znanych brytyjskich muzyków lat 70 i 80  już w kwietniu 2019 odwiedzi Polskę. W ramach europejskiej trasy koncertowej artysta zagra dwa koncerty: w katowickim Spodku i gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.

Chris Norman to legendarny wokalista zespołu Smokie, który swoją solową karierę rozpoczął pod koniec lat 80., wydając od tego czasu kilkanaście albumów studyjnych. Jego pierwszym solowym hitem jest “Midnight Lady”. 
Utwory takie jak np. „Living Next Door to Alice”, „It’s Your Life”, „Oh Carol”, „Stumblin’ In” cały czas goszczą na falach radiowych, także w Polsce. Nie może więc zabraknąć tych ponadczasowych hitów na koncertach w ramach tegorocznej trasy zaplanowanej już na kwiecień.

Organizatorzy trasy podkreślają, że zdecydowali się na zaproszenie Chrisa Normana do Polski z sentymentu do lat swojej młodości i czasów gdy towarzystwo dzieliło się na fanów Smokie, T. Rex, Slade, czy Ozzy’ego Osbourne, a ściany pokoi wyklejone były aż po sufit ich plakatami.

Ostatni koncert artysty w Polsce miał miejsce w 2014 roku, publiczność w naszym kraju zdążyła już więc zatęsknić za energetycznymi występami Chrisa Normana.

Terminy koncertów w Polsce:

26 kwietnia 2019 Spodek, Katowice
28 kwietnia 2019 Ergo Arena, Sopot/Gdańsk

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus