Avril Lavigne i Nicki Minaj we wspólnym utworze! Posłuchaj singla “Dumb Blonde”

Kanadyjska wokalistka Avril Lavigne w ostatnim czasie powróciła po dosyć długiej przerwie ze swoim nowym utworze “Head Above Water”. Artystka obecnie przygotowuje się do premiery swojego nadchodzącego albumu, a tymczasem do sieci trafiła kolejna zapowiedź. Tym razem Avril postanowiła nagrać utwór nagrany we współpracy z raperką Nicki Minaj!

Piosenka “Dumb Blonde” to kolejna zapowiedź nadchodzącego albumu kanadyjskiej wokalistki Avril Lavigne. Krążek “Head Above Water” trafi do sprzedaży cyfrowej i fizycznej już 15 lutego tego roku nakładem wytwórni BMG Records. Do tej pory wydawnictwo promowały dwa single – tytułowe “Head Above Water” oraz “Tell Me It’s Over”. O swojej kolaboracji z Nicki Minaj, Avril Lavigne mówi tak:

Nicki jest taką utalentowaną, silną kobietą i siłą napędową. Ciągle, po dziś dzień słucham “Fly”, “Starships” i “Bed”. Nagranie utworu z nią jest dla mnie tak ważne. Napisałyśmy “Dumb Blonde” jako hymn dla każdego, kto został potraktowany stereotypowo lub został zakrzyczany. Chodź ze swoją głową wysoko i nie daj sobie nikomu mówić kim być. Mam nadzieję, że utwór wam się spodoba!

Przypomnijmy, że Avril Lavigne ma na swoim koncie wiele albumów, w tym ostatni eponomiczny krążek, którego premiera odbyła się jeszcze w 2013 roku. Nadchodzący album “Head Above Water” będzie więc pierwszym od sześciu lat i określany jest jako wielki powrót wokalistki do świata muzycznego. Premierowego utworu “Dumb Blonde” z udziałem Nicki Minaj możecie posłuchać poniżej.

Jak Wam się podoba ten duet?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus