Ania Karwan z debiutanckim albumem

Na ten dzień fani Ani Karwan musieli czekać bardzo długo, jak jednak podkreśla wokalistka – na dobre rzeczy warto poczekać. 15 lutego ukazał się debiutancki album Ani, która ogromną rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w VII edycji “The Voice of Poland”.

Pierwszą zapowiedzią debiutanckiej płyty Ani Karwan “Ania Karwan” był radiowy przebój „Głupcy”, który od sierpnia 2018 roku zyskał ponad 8 milionów odsłon na YouTube. Na drugi singiel, artystka wybrała „Czarny Świt” – poruszającą balladę i jak sama mówi, najtrudniejszy utwór, jaki przyszło jej zaśpiewać.

Ania Karwan na scenie obecna jest od kilkunastu lat, współpracując z czołówką polskich artystów, m.in.: Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem, O.S.T.R. i zespołem Afromental. Jej głos można usłyszeć też w licznych produkcjach filmowych: „Listy do M”, „Pitbull”, „Planeta singli”.

Przy nagrywaniu albumu, Ania nawiązała współpracę z 2trackrecords – młodą wytwórnią, założoną przez producenta Bogdana Kondrackiego oraz Sławka Mroczka – właściciela Custom34 Studio.

Moje spotkanie z Bogdanem Kondrackim jest wielką nagrodą za 18 lat szukania siebie – podkreśla Karwan.

Tracklista:

1. Biały Szum
2. Mała Miłość
3. Cud
4. 3 Kilometry w Linii Prostej
5. Five
6. Wszystko
7. Czarny Świt (Album Version)
8. Nie Boję Się
9. Słucham Cię w Radiu Co Tydzień
10. Babilon
11. Głupcy
12. Dzięki Tobie

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus