Zespół Imagine Dragons w teledysku do utworu “Bad Liar”

Pod koniec 2018 roku zespół Imagine Dragons zaprezentował swój najnowszy krążek “Origins”, który promują do tej pory takie utwory jak choćby “Natural”, “Zero” czy “Bad Liar”. Do tego ostatniego grupa zaprezentowała właśnie teledysk!

Piosenka “Bad Liar” to już czwarty singiel zespołu Imagine Dragons z ich albumu “Origins”, który trafił do sprzedaży 9 listopada 2018 roku nakładem wytwórni Interscope Records. Utwór miał swoją premierę jeszcze kilka dni przed wydaniem krążka, a pozytywna reakcja fanów sprawiła tylko, że numer ten musiał zostać kolejnym singlem. Teledysk do “Bad Liar” w reżyserii Ryana Reichenfelda miał swoją premierę 24 stycznia 2019 roku w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że Imagine Dragons mają na swoim koncie cztery studyjne albumy, z czego najnowszy “Origins” wygenerował do tej pory takie single jak “Natural”, “Zero”, “Machine” i “Bad Liar”. Sam krążek osiągnął wysokie pozycje na listach sprzedaży na całym świecie, drugie miejsce w Stanach Zjednoczonych, dziewiąte w Wielkiej Brytanii, a w naszym kraju siódme. Teledysk do utworu “Bad Liar” prezentujemy Wam poniżej.

Cieszycie się, że to do tej piosenki Imagine Dragons nagrali klip?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus