Zayn prezentuje teledysk do kolejnego utworu z albumu “Icarus Falls”! Zobacz klip do piosenki “Satisfaction”

Angielski wokalista i autor tekstów Zayn Malik zaprezentował ostatnio swoje drugie studyjne wydawnictwo. Wokalista wydał już z albumu takie utwory jak  choćby “Let Me”, “Fingers” czy “No Candle No Light” z Nicki Minaj. W dniu dzisiejszym do sieci trafił teledysk do kolejnej piosenki, a artysta kontynuuje promocje związane z krążkiem!

Piosenka “Satisfaction” to kolejny singiel promujący najnowszy album angielskiego wokalisty Zayna. Krążek “Icarus Falls miał swoją premierę 14 grudnia 2018 roku nakładem wytwórni RCA Records. Utwór “Satisfaction” został napisany przez artystę z pomocą Jamesa Ryana Ho, który również wyprodukował ten numer. Do sieci trafił również teledysk promujący piosenkę, który miał swoją premierę 9 stycznia w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że poprzedni album Zayna “Mind of Mine” wydany został w 2016 roku , który dotarł m.in. do pierwszego miejsca list sprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Obecnie artysta promuje swój najnowszy krążek “Icarus Falls’, z którego wydał właśnie teledysk do utworu “Satisfaction”. Klip możecie obejrzeć poniżej.

Jak Wam się podoba ten teledysk?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus