WALK THE MOON w teledysku do utworu “Timebomb”

Amerykański zespół WALK THE MOON po wydaniu swojego krążka “What If Nothing” skupił się na trasie koncertowej. Album wydany w 2017 roku doczekał się takich singli jak “One Foot”“Kamikaze” czy “Tiger Teeth”, a w ostatnim czasie do sieci trafił zupełnie nowy utwór, do którego dziś został wydany również teledysk! Czekaliście na nową muzykę od grupy?

Piosenka “Timebomb” to najnowszy utwór autorstwa amerykańskiego zespołu WALK THE MOON. Singiel trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 11 stycznia nakładem wytwórni RCA Records. Piosenka została napisana przez frontmana grupy, Nicholasa Pettriccę oraz Jamesa Alana i Oscara Holtera, który był również współproducentem numeru. Do singla został nagrany teledysk, który miał swoją premierę 23 stycznia w serwisie YouTube. Natomiast obecnie zespół WALK THE MOON rozpoczął swoją zimową trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że zespół WALK THE MOON znany jest z przede wszystkim z popularnego w 2015 roku utworu “Shut Up and Dance”, który zapewnił im wtedy miejsce w pierwszej dziesiątce list przebojów w ponad piętnastu krajach. Grupa w ramach trasy koncertowej promującej album “What If Nothing” zagrała również w 2018 roku koncert w Polsce, a z okazji tego wydarzenia udało nam się również przeprowadzić wywiad z zespołem, który możecie przeczytać TUTAJ. Teledysk do utworu “Timebomb” prezentujemy Wam poniżej!

Czekaliście na klip do tego energetycznego utworu?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus