WALK THE MOON prezentują zupełnie nowy utwór! Posłuchaj piosenki “Timebomb”

Amerykański zespół WALK THE MOON po wydaniu swojego krążka “What If Nothing” skupił się na trasie koncertowej. Album wydany w 2017 roku doczekał się singli “One Foot”“Kamikaze” oraz “Tiger Teeth”, a dziś do sieci trafił zupełnie nowy utwór. Czyżby to początek promocji kolejnego krążka?

Piosenka “Timebomb” to najnowszy utwór autorstwa amerykańskiego zespołu WALK THE MOON. Singiel trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 11 stycznia nakładem wytwórni RCA Records. Piosenka została napisana przez frontmana grupy, Nicholasa Pettriccę oraz Jamesa Alana i Oscara Holtera, który był również współproducentem numeru. Na ten moment nie są znane dalsze szczegóły promocyjne zespołu oraz czy najnowszy utwór jest pierwszym singlem z nadchodzącego piątego albumu.

Przypomnijmy, że zespół WALK THE MOON głównie znany jest z przede wszystkim z popularnego w 2015 roku utworu “Shut Up and Dance”, który zapewnił im wtedy miejsce w pierwszej dziesiątce list przebojów w ponad piętnastu krajach. Grupa w ramach trasy koncertowej promującej album “What If Nothing” zagrała również koncert w Polsce, a z okazji tego wydarzenia udało nam się również przeprowadzić wywiad z zespołem, który możecie przeczytać TUTAJ. Najnowszego utworu “Timebomb” możecie posłuchać poniżej!

Czekaliście na nową muzykę od WALK THE MOON?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus