Twenty One Pilots prezentują teledysk do utworu “Chlorine”

Twenty One Pilots, amerykański zespół w którego skład wchodzą Tyler Joseph i Josh Dun, po skończonej trasie koncertowej promującej poprzedni krążek postanowili zrobić sobie przerwę od mediów oraz w ciszy zająć nagrywaniem materiału na nowy album. Krążek trafił do sprzedaży w październiku 2018 roku i do tej pory promowały go takie utwory jak “Jumpsuit”, “Levitate” czy “My Blood”. Teraz dołączył do nich kolejny singiel wraz z teledyskiem!

Piosenka “Chlorine” to kolejny singiel promujący najnowszy piąty album zespołu Twenty One Pilots zatytułowany “Trench”, który trafił do sprzedaży nakładem wytwórni Fueled by Ramen 5 października 2018 roku. Do tej pory krążek promowały single “Jumpsuit”, “Nico and the Niners”, “Levitate”, “My Blood”, a teraz do nich dołączył kolejny numer wraz towarzyszącym mu teledyskiem. Klip, w reżyserii Reel Bear Media, miał swoją premierę  22 stycznia w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że poprzedni album Twenty One Pilots wydany został w 2015 roku. Krążek “Blurryface” promowały takie utwory jak “Heavydirtysoul”Ride” czy hitowe “Stressed Out”. Warto także wspomnieć, że w listopadzie 2016 roku zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę i zagrał koncert w warszawskiej hali Torwar. Tym razem fani zespołu mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ Twenty One Pilots powrócą do Polski już w lutym tego roku w ramach trasy “The Bandito Tour”, która będzie promować niedawno wydany album. Teledysk do utworu “Chlorine” prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba nowy klip od tøp?

Udostępnij na Google Plus