Twenty One Pilots prezentują teledysk do utworu “Chlorine”

Twenty One Pilots, amerykański zespół w którego skład wchodzą Tyler Joseph i Josh Dun, po skończonej trasie koncertowej promującej poprzedni krążek postanowili zrobić sobie przerwę od mediów oraz w ciszy zająć nagrywaniem materiału na nowy album. Krążek trafił do sprzedaży w październiku 2018 roku i do tej pory promowały go takie utwory jak “Jumpsuit”, “Levitate” czy “My Blood”. Teraz dołączył do nich kolejny singiel wraz z teledyskiem!

Piosenka “Chlorine” to kolejny singiel promujący najnowszy piąty album zespołu Twenty One Pilots zatytułowany “Trench”, który trafił do sprzedaży nakładem wytwórni Fueled by Ramen 5 października 2018 roku. Do tej pory krążek promowały single “Jumpsuit”, “Nico and the Niners”, “Levitate”, “My Blood”, a teraz do nich dołączył kolejny numer wraz towarzyszącym mu teledyskiem. Klip, w reżyserii Reel Bear Media, miał swoją premierę  22 stycznia w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że poprzedni album Twenty One Pilots wydany został w 2015 roku. Krążek “Blurryface” promowały takie utwory jak “Heavydirtysoul”Ride” czy hitowe “Stressed Out”. Warto także wspomnieć, że w listopadzie 2016 roku zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę i zagrał koncert w warszawskiej hali Torwar. Tym razem fani zespołu mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ Twenty One Pilots powrócą do Polski już w lutym tego roku w ramach trasy “The Bandito Tour”, która będzie promować niedawno wydany album. Teledysk do utworu “Chlorine” prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba nowy klip od tøp?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus