Taylor Swift i Selena Gomez, czyli przyjaźń na medal!

Ostatnie miesiące były ciężkie dla Seleny Gomez, jednak udało jej się przetrwać i artystka czuje się już lepiej. Wszystko dzięki miłości, jaką Gomez otrzymuje od przyjaciół. Jedną z osób, która ją wspiera jest Taylor Swift.

Selena i Taylor są w kontakcie, odkąd Selena opuściła klinikę i są bardzo blisko. Taylor wiele razy się z nią kontaktowała, okazując jej wsparcie. Selena wie, że może na nią liczyć uważa ją za jedną ze swoich najlepszych przyjaciółek.” – ujawnia źródło E! News.

Dziewczyny przyjaźnią się od 2008. Poznały się przez Jonas Brothers, z którymi się kiedyś umawiały. Selena opowiedziała o tym ostatnio w wywiadzie dla KISS FM. Przyznała, że po rozpadzie obu związków (Taylor Swift spotykała się z Joe Jonasem, a Selena Gomez z Nickiem Jonasem), cała czwórka się przyjaźni.

“Oni są cudowni. Wszyscy jesteśmy teraz przyjaciółmi. Byliśmy wtedy młodzi, wiesz, to były inne czasy” – tłumaczy z melancholią w głosie wokalistka.

Pomimo intensywnych harmonogramów i faktu, że gwiazdy mieszkają w dwóch różnych miastach, nadal są ze sobą bardzo blisko. Kiedy tylko Swift jest w Los Angeles, piosenkarka próbuje się spotkać z Seleną i urządzić ‘babski wieczór’. Do ich ostatniego spotkania dołączyła również Crazzie Davis i możemy ją zauważyć na zdjęciu, które Taylor opublikowała na swoim Instagramie. Gomez z kolei postanowiła nie udostępniać fotografii.

Selena nie będzie publikować zbyt wiele materiału w swoich social mediach, ponieważ jest bardziej świadoma tego, jaki to wywiera wpływ na jej zdrowie psychiczne, ale od czasu do czasu zamierza aktualizować informacje, by fani mogli być na bieżąco” – tłumaczy źródło.

Po skończonym leczeniu, Gomez zdecydowała się ‘robić małe kroczki’ zamiast znowu zagłębić się w wir pracy, jednak jak sama ostatnio przyznała – będzie zajmować się wieloma rzeczami w tym roku, włączając w to nową muzykę, a także współpracę z markami Coach, Puma i z tymi, z którymi obecnie finalizuje kontrakty.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus