Posłuchaj nowej wersji “Szukaj mnie” z filmu “Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”

Już 25 stycznia na ekrany kin trafi trzecia część kultowej komedii z lat 80-tych zatytułowana “Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”. Na trzy tygodnie przed premierą poznaliśmy piosenkę promującą film. “Szukaj mnie” zaśpiewał duet Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski.

“Szukaj mnie” w poprzedniej części komedii zaśpiewała Edyta Geppert. Produkcja po raz kolejny zdecydowała się sięgnąć po ten utwór, tym razem stawiając jednak na młodych wykonawców. Nową wersję zaśpiewają Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski. Od kilku godzin utwór dostępny jest w serwisach streamingowych.


O czym będzie opowiadał “Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”? Jak czytamy w opisie dystrybutora: Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus