Orange Warsaw Festival 2019 – znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią na festiwalu!

Orange Warsaw Festival co roku prezentuje koncerty największych światowych i polskich artystów. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca na Terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. W tym roku również nie zabraknie wielu emocji oraz wspaniałych występów, a ogłoszenie pierwszych artystów pojawiło się pod postacią murala w centrum Warszawy! Karnety Early Bird trafiły już do sprzedaży 25 stycznia, a ich sprzedaż trwała do 12 lutego. Jesteście ciekawi jakich artystów zobaczymy w tym roku?

Cardi B

Amerykańska raperka Cardi B jest pierwszą headlinerką tegorocznego festiwalu, która pojawi się na warszawskiej scenie już 1 czerwca. Cardi została zauważona dzięki sukcesowi swojego utworu “Bodak Yellow”, który otworzył jej drzwi do muzycznego show-biznesu i pozwolił na nagranie debiutanckiego albumu “Invasion of Privacy”. Debiut i szybko zdobyta popularność raperki określana jest jednymi z najmocniejszych XXI wieku. Cardi B z pewnością zawładnie sceną na tegorocznym Orange Warsaw Festival, tak jak to zrobiła z listami przebojów!

Solange

Artystka Solange jest jedną z największych gwiazd muzyki R’n’B, a jej dojrzałe podejście do twórczości i prawdziwość sprawiły, że została doceniona zarówno przez krytyków muzycznych, jak i publikę. Artystka od lat wykorzystuje również swoją pozycję medialną i twórczość do promowania akcji społecznych i tematów równouprawnienia oraz sprawiedliwości. W 2016 roku jej album “A
Seat At The Table” zadebiutował na szczycie zestawienia Billboard Top 200 i dał jej pierwszą nagrodę Grammy w karierze. Scena w Warszawie oraz uczestnicy festiwalu z pewnością równie mocno docenią twórczość Solange!

Marshmello

Tajemniczy DJ skrywający się pod swoim pseudonimem i maską ma na swoim koncie już wiele hitów i kolaboracji z wieloma gwiazdami muzyki popularnej, takimi jak choćby Lil Peep, Anne Marie, Selena Gomez, Khalid, Logic czy Bastille. O Marshmello zrobiło się głośno w 2015 roku za sprawą współpracy z Jack Ü (duet Diplo oraz Skrillexa) czy Zeddem. Rosnąca popularność i kolejne elektroniczne hity umocniły pozycję DJ’a w muzycznym show-biznesie. Już niedługo fani Marshmello będą mogli na żywo usłyszeć jego muzykę!

Troye Sivan

Młody australijski artysta swoją przygodę rozpoczął w serwisie YouTube dzieląc się swoim życiem oraz umiejętnościami wokalnymi. Zauważony przez dużą wytwórnię otrzymał szansę, aby pokazać się szerszej publice. W taki sposób też światło dzienne ujrzał krążek “Blue Neighbourhood”, który otrzymał bardzo wysokie oceny od krytyków muzycznych i fanów muzyki w postaci ogromnej ilości wyświetleń i odsłuchów twórczości Australijczyka. Drugi album “Bloom” wydany w 2018 roku, na którym gościnnie pojawiła się między innymi Ariana Grande, tylko wzmocnił jego pewność siebie i pozycję w muzycznym show-biznesie. Nie możemy się doczekać występu tego zdolnego artysty na festiwalu!

Bilety na ORANGE WARSAW FESTIVAL 2019 możecie kupować na stronach: ALTERSKLEP,  eBilet  oraz w punktach sprzedaży.
Fani mogą wybierać bilety i karnety w kilku opcjach cenowych zależnych od momentu kupna, a
klienci Orange będą mogli skorzystać z 15% zniżki.

Zapraszamy!
31.05-01.06.2019

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus