Lana Del Rey zapowiada nowy singiel!

Nowy rok dopiero co się rozpoczął, a fani amerykańskiej gwiazdy już mają powody do radości. Premiera nowego singla Lany Del Rey już 9 stycznia!

Za pośrednictwem swojego Instagrama Del Rey potwierdziła, że “Hope Is A Dangerous Thing For A Women Like Me To Have – But I Have It” to tytuł nowego singla promującego jej nadchodzący album pt. “Norman Fucking Rockwell”. Dotychczasowo z  krążka, który jest już całkowicie skończony, mogliśmy usłyszeć takie kompozycje jak “Mariners Apartment Complex” czy “Venice Bitch”. Nową muzykę artystka opisuje jako refleksyjną i nawiązującą do jej poprzednich dokonań. Ponadto jej autorski tomik poezji “Violet Bent Backwards Over The Grass” również został ukończony! Nie jest potwierdzona data jego premiery, ale najprawdopodobniej będzie to miało miejsce tuż przed wydaniem albumu, który zaplanowany jest na wiosnę. Aktualnie Del Rey pracuje nad finalną wersją okładki.

Niestety poinformowała również, że ze względu na zobowiązania niektóre koncerty będą musiały być odwołane, za co bardzo przeprasza.

 

 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus