Koreańskie trio EPIK HIGH zagra koncert w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpią?

Południowokoreańskie trio hip-hopowe EPIK HIGH swoją karierę rozpoczęło swoją karierę w roku 2003, a rosnąca popularność muzyki koreańskiej na świecie oraz elastyczne podejście zespołu do muzyki sprawiło, iż mają oni na swoim koncie jak dotąd ponad dziesięć albumów studyjnych. Grupa zapowiedziała właśnie swoją pierwszą trasę po Europie, a na liście znalazła się również Polska! Gdzie i kiedy wystąpią?

Grupa EPIK HIGH to południowokoreańskie trio hip-hopowe, w którego skład wchodzą Tablo, Mithra Jin oraz DJ Tukutz. Zespół wyróżnia się swoją twórczością na tle innych artystów hip-hopowych swoim elastycznym podejściem do muzyki. W ich dyskografii znaleźć możemy utwory, które poza głównym nurtem łączą także brzmienia elektroniczne, popowe oraz rockowe. Warto również wspomnieć, iż EPIK HIGH są pierwszymi koreańskimi artystami, którzy kiedykolwiek wystąpili na amerykańskim festiwalu Coachella (2016 rok).

Obecnie grupa nagrywa swój najnowszy album, którego premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2019 roku i który będzie pierwszym od ponad 7 lat wydanym niezależnie i samodzielnie przez zespół bez udziału zewnętrznej wytwórni muzycznej. Ostatnim do tej pory krążkiem wydanym przez EPIK HIGH był album “We’ve Done Something Wonderful” wydany w 2017 roku jeszcze pod skrzydłami wytwórni YG Entertainment (BLACKPINK, BIGBANG, 2NE1). Zespół EPIK HIGH ma na swoim koncie również współpracę z wieloma artystami azjatyckimi, ale również amerykańskimi, takimi jak kolaboracje lidera grupy, Tablo z wokalistą Gallantem (“Cave Me In”) czy raperem Joey’em Bada$$em (“Hood”).

Dzięki uprzejmości agencji Onion Production, EPIK HIGH już wkrótce wystąpią w Polsce! Koncert odbędzie się 19 marca w warszawskiej Progresji. Sprzedaż biletów ruszy już 31 stycznia, a wejściówki na koncert nabędziecie na stronie: Ticketmaster.pl oraz na oficjalnej stronie zespołu – epikhigh.com. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia:
EPIK HIGH: 19.03.2019 Warszawa, Progresja

Tym, którzy nie znają twórczości EPIK HIGH, przedstawiamy poniżej playlistę z najważniejszymi utworami zespołu stworzoną przez nich przy współpracy z portalem Spotify.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus