Koniec czekania! Marina już niedługo powróci z nową muzyką!

Walijska piosenkarka i autorka tekstów Marina Diamandis, znana wcześniej pod swoim pseudonimem artystycznym Marina and the Diamonds (teraz Marina), w ostatnich latach zrobiła sobie przerwę od muzycznego show-biznesu. Artystka postanowiła odpocząć i poukładać życie zawodowe oraz prywatne, a wolny czas przeznaczyła na innych projektach niezwiązanych z muzyką. Fani wokalistki długo i w zniecierpliwieniu czekali na jakiekolwiek informacje, ale koniec czekania! Marina powraca!

Wygląda na to, że fani Mariny mogą powoli przygotowywać się do powrotu wokalistki, gdyż ta po wielu zapowiedziach takich jak występ na żywo z niewydanym utworem “Emotional Machine”, a później nagrany wraz z grupą Clean Bandit wspólny numer “Baby”. Głodni nowej muzyki walijskiej piosenkarki mogą na szczęście już odetchnąć z ulgą, ponieważ Marina w mediach społecznościowych opublikowała nowe zdjęcie z tajemniczym podpisem “8 days” (8 dni). Prawdopodobnie chodzi o nowy utwór, którego premiera nastąpi w przyszły piątek, czyli 8 lutego. Warto również wspomnieć, iż wokalistka już od dłuższego czasu pracowała nad nową muzyką i zapowiadała przy wielu okazjach powrót do świata muzyki i show-biznesu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

8 days.

Post udostępniony przez MARINA (@marinadiamandis)

Przypomnijmy, że ostatni krążek artystki zatytułowany “Froot” miał swoją premierę w 2015 roku, a związana z nim trasa promocyjna, Neon Nature Tour, zakończyła się rok później. Nie wiemy jak Wy, ale my nie możemy się już doczekać i odliczamy dni! W oczekiwaniu na nową dawkę muzyki od Mariny prezentujemy Wam playlistę stworzoną przez portal Spotify, w którym znajdziecie największe hity artystki!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus