Justyna Steczkowska wystąpi z Dodą? Manager zabrał głos!

Jak już informowaliśmy, Doda wystosowała apel do Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak, by razem wystąpiły podczas specjalnego koncertu “Artyści przeciw hejtowi”. Wiele wskazuje na to, że przynajmniej z jedną z nich artystka spotka się na scenie. Jak informuje Party.pl, manager Justyny Steczkowskiej nie widzi przeszkód, by taki występ się odbył.

To może być występ, który przejdzie do historii. Po wielu latach, Doda i Justyna Steczkowska spotkają się na jednej scenie. Wszystko za sprawą koncertu “Artyści przeciw hejtowi”. Jest to inicjatywa Dody, która nie mogła przejść obojętnie wobec tragicznych wydarzeń z Gdańska, gdzie na scenie został zamordowany prezydent miasta.

Wyciągam rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Do wszystkich dziewczyn, które za mną nie przepadają w branży. Hej! Dziewczyny pokażmy, że jesteśmy dorosłe, że są ważniejsze idee, że jesteśmy ponad to. Pokażmy naszym fanom, że ludzie mogą w cywilizowany sposób walczyć o dobre idee razem. I teraz jest na to najlepszy moment, żeby nauczyć obserwatorów – tych, którzy nam kibicują – że właśnie zgoda buduje, niezgoda rujnuje – stwierdziła Doda w swoim internetowym przemówieniu.

Manager Justyny Steczkowskiej w rozmowie z Party.pl, odniósł się do zaproszenia. Łukasz Wojtanowski nie wyklucza udziału gwiazdy w show. Zaznacza jednak, że Steczkowska jest obecnie za granicą i kontakt z nią jest po prostu utrudniony. Wszelkie decyzje będą ogłoszone więc po jej powrocie.

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus