Justin Bieber wyda album z okazji swojego dziesięciolecia w show-biznesie!

Pamiętacie jeszcze rok 2009? To właśnie wtedy cały świat oszalał na punkcie tego przystojnego młodzieńca! Justin Bieber obchodzi dziś swoje dziesięciolecie w show-biznesie.

Zaczęło się niewinnie – w 2008 Justin został “odkryty” za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube przez Scootera Brauna (obecnie pracującego m.in. z Arianą Grande), który następnie objął funkcję jego menedżera. Wkrótce Braun zaaranżował spotkanie BieberaUsherem, a krótko po tym Justin związał się z Raymond Braun Media Group, by następnie podpisać kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records.

Pierwszy singel Biebera, „One Time”, został wydany w maju 2009, a w listopadzie tego samego roku premierę miał debiutancki mini-album wokalisty, “My World”, który uzyskał status platynowej płyty za sprzedaż powyżej miliona egzemplarzy na terenie Stanów Zjednoczonych. Justin stał się pierwszym artystą w historii, którego siedem piosenek z debiutanckiego wydawnictwa było notowanych na liście Billboard Hot 100. W marcu 2010 ukazał się pierwszy album studyjny wokalisty, “My World 2.0”, który uplasował się na szczycie notowań m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii. Premierę tejże płyty poprzedziła publikacja głównego singla – „Baby”; do 24 listopada 2012 wideoklip do „Baby” był najczęściej wyświetlanym i najczęściej komentowanym filmem w historii serwisu YouTube.

Obecnie Justin ma na swoim koncie jedną EP-kę, cztery studyjne krążki i dwie kompilacje, a już niedługo na półki sklepowe trafi kolejny krążek! Album zatytułowany “The Best”, zawierający największe hity artysty zostanie wydany 27 lutego, by uczcić jego dziesiątą rocznicę w przemyśle muzycznym.

Swoimi wspomnieniami i przemyśleniami na ten temat możecie się dzielić na Twitterze, używając #10YearsOfBieber.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus