Julia Michaels zapowiada nowy projekt muzyczny! Zobacz szczegóły EP-ki “Inner Monologue Part 1”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Julia Michaels od jakiegoś czasu skupiła się na tworzeniu nowej muzyki. Autorka hitu “Issues” zadebiutowała dwa lata temu z EP-ką “Nervous System”, która została doskonale przyjęta przez krytyków i zajęła wysokie miejsce w naszym prywatnym podsumowaniu 2017 roku. Teraz wokalistka przygotowuje się do premiery swojego kolejnego projektu w postaci kolejnej EP-ki!

“Inner Monologue Part 1” to EP-ka amerykańskiej wokalistki i autorki tekstów Julii Michaels. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 25 stycznia i będzie zawierać sześć premierowych kompozycji, w tym kolaboracje z Seleną Gomez oraz Niallem Horanem.

Julia Michaels / Republic Records

Tracklista:

  1. Anxiety feat. Selena Gomez
  2. Into You
  3. Happy
  4. Deep
  5. Apple
  6. What a Time feat. Niall Horan

Przypomnijmy, że Julia Michaels ma na swoim koncie jedną Ep-kę (pod szyldem obecnej wytwórni) zatytułowaną “Nervous System”, z której usłyszeć mogliśmy takie utwory jak “Issues” czy “Uh Huh”. Artystka często udziela się również w projektach pobocznych takich jak piosenki do filmów czy produkcji animowanych. W ostatnim czasie usłyszeć mogliśmy ją w numerze “In This Place” nagranym do filmu animowanego “Ralph Breaks The Internet” (pol. Ralph Demolka w Internecie).

Czekacie na nową muzykę od Julii?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus