Jax Jones i Years & Years prezentują teledysk do utworu “Play”

Jax Jones, brytyjski DJ i producent muzyczny, popularność zdobył dzięki hitom “You Don’t Know Me” z gościnnym udziałem wokalistki RAYE oraz “Instruction” z Demi Lovato. Jakiś czas temu Jax Jones nagrał nowy utwór, tym razem z brytyjską grupę Years & Years, a w sieci pojawił się również teledysk!

Piosenka “Play” to najnowszy singiel brytyjskiego DJ-a i producenta muzycznego skrywającego się pod pseudonimem Jax Jones, który zaprosił do współpracy przy tej kompozycji grupę Years & Years. Premierowa kompozycja trafiła do sprzedaży 28 listopada nakładem wytwórni w ramach promocji EP-ki “Snacks”, na której znajdziemy wydane wcześniej utwory takie jak “Instruction” z udziałem Demi Lovato i Stefflon Don, czy “You Don’t Know Me” z RAYE. Dokładnie dwa miesiące po premierze utworu, do sieci trafił teledysk do singla.

Warto również wspomnieć, że dzięki uprzejmości agencji Go Ahead zespół Years & Years już za kilka dni wystąpi w Warszawie! Wydarzenie będzie mieć miejsce w warszawskim Torwarze 1 lutego 2019 roku. Ostatnie bilety na koncert można nabyć na stronach www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.plwww.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: Years & Years: 1.02.2019 Warszawa, COS Torwar.

 

Teledysk do utworu “Play” w wykonaniu Jaxa Jones’a i Years & Years prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus