Hozier zapowiada nowy album!

Irlandzki wokalista Andrew Hozier-Byrne, który znany jest szerszej publiczności jako Hozier zaprezentował właśnie okładkę swojego nowego albumu, zapowiedział trasę koncertową i wypuścił nowy singiel!

Autor megahitu “Take Me To Church” czy “Someone New” we wrześniu ubiegłego roku wydał mini album zatytułowany “Nina Cried Power” dając swoim fanom jednocześnie znak, że cały czas pracuje nad nową muzyką.  Wkrótce potem pojawił się singiel “Movement” zapowiadający nowy długogrający krążek artysty. Kilka dni temu z kolei Hozier zapowiedział, że “Wasteland, Baby!” będzie miał swoją premierę już 1 marca! Dodatkowo opublikował nowy singiel “Almost (Sweet Music)” i ogłosił, że w lutym pojawią się daty jego trasy koncertowej, w którą ruszy na jesień.

Tracklista albumu przedstawia się następująco:

1. Nina Cried Power (ft. Mavis Staples)
2. Almost (Sweet Music)
3. Movement
4. No Plan
5. Nobody
6. To Noise Making (Sing)
7. As It Was
8. Shrike
9. Talk Refined
10. Be
11. Dinner & Diatribes
12. Would That I
13. Sunlight
14. Wasteland, Baby!

Przypominamy, że singiel “Take Me To Church” wygrał m. in. nagrodę BBC Music Awards w kategorii piosenka 2015 roku, czy Billborad Music Awards w kategorii najlepsza rockowa piosenka, a jego debiutancki album rozszedł się w nakładzie ponad 4 milionów egzemplarzy.

Okładkę “Wasteland, Baby!” możecie zobaczyć poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus