Halsey świętuje swój pierwszy solowy utwór na szczycie listy Billboard! Posłuchaj remiksu utworu “Without Me” z raperem Juice WRLD

Amerykańska wokalistka Ashley Nicolette Frangipane, znana szerszej publice jako Halsey, jakiś czas temu powróciła z nowym singlem. Utwór został ciepło przyjęty przez krytyków i fanów artystki, a później do sieci trafił również teledysk. Halsey ma też powody do świętowania, gdyż piosenka jest jej pierwszym solowym utworem na szczycie listy Billboard 100. Z tej okazji wydała remiks nagrany z popularnym ostatnio w Stanach Zjednoczonych raperem!

Piosenka “Without Me” to singiel amerykańskiej wokalistki Halsey, który miał swoją premierę 5 października. W wywiadzie udzielonemu w Beats 1 Radio artystka opisuje piosenkę jako najbardziej osobistą jaką kiedykolwiek napisała. Jest ona odbiciem emocji jakie czuła po rozstaniu ze swoim chłopakiem, którym był raper G-Eazy. Teledysk do kompozycji “Without Me” w reżyserii Colina Tilleya miał swoją premierę 29 października 2018 roku w serwisie YouTube. Najnowszy singiel Halsey dotarł również do pierwszego miejsca listy Billboard i jest jej drugim numerem jeden w karierze, a pierwszym solowym. Z tej okazji wokalistka wydała remiks utworu, w którym gościnnie usłyszymy popularnego w ostatnim czasie w Stanach Zjednoczonych rapera Juice WRLD’a.

Przypominamy, że dyskografię Halsey zamyka wydany w 2017 roku album“hopeless fountain kingdom”, który stał się jej pierwszym wydawnictwem na szczycie listy Billboard 200 i zapewnił jej w mediach jeszcze większy rozgłos. Krążek wygenerował takie hity jak “Now or Never” czy “Bad at Love”. Remiksu utworu “Without Me” możecie posłuchać poniżej.

Gratulujemy Halsey! Jak Wam się podoba nowa wersja “Without Me”?

Udostępnij na Google Plus