Frank Carter & The Rattlesnakes zagrają koncert w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi zespół?

Jeden z najciekawszych zespołów punkrockowych ostatnich lat – Frank Carter & The Rattlesnakes – przyjedzie w kwietniu do Warszawy promować swoją najnowszą płytę “End Of Suffering”, której premiera zaplanowana jest na 3 maja 2019 roku. Pierwszy singiel z nadchodzącego krążka trafił właśnie do sieci!

Brytyjski zespół, który był jednym z najjaśniejszych punktów line upu zeszłorocznego festiwalu Pol’And’Rock, został założony w 2015 roku przez Franka Cartera, byłego wokalistę Gallows. Grupa ma na koncie dwa studyjne albumy “Blossom” i “Modern Ruin”, które zostały świetnie przyjęte na całym świecie. W maju ukaże się nowa płyta zespołu zatytułowana “End Of Suffering”, z którego pochodzi singiel “Crowbar”.

Przy albumie Frank Carter współpracował z Cameronem Blackwoodem – producentem artystów takich jak George Ezra, czy Jack Savoretti oraz z Alanem Moulderem, który współpracuje z Nine Inch Nails, czy QOTSA. Na płycie gościnnie występuje także gitarzysta Rage Against The Machine i AudioslaveTom Morello.

Dzięki uprzejmości agencji Fource Frank Carter & The Rattlesnakes już wkrótce wystąpią w Polsce! Koncert będzie mieć miejsce 1 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce. Wejściówki na koncert nabędziecie na stronach: fource.plGoOut.plEventim.plTicketmaster.plBiletomat.pl i w Empikach. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia:
Frank Carter & The Rattlesnakes: 01.04.2019 Waraszawa, Hydrozagadka

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus