“Do What U Want (With My Body)” zniknie z serwisów streamingowych?

W 2013 roku Gaga połączyła siły z R. Kelly’m w duecie ‘Do What U Want (With My Body)’ na potrzeby albumu ARTPOP. Piosenka zniknie z sieci na znak protestu Lady Gagi przeciw seksualnej przemocy, której prawdopodobnie dopuścił się mężczyzna.

Artysta jest pod ostrzałem negatywnych komentarzy po premierze dokumentu “Surviving R. Kelly”. Wideo jest podzielone na sześć części, a swoją historię opowiedziały tam m.in. jego była żona Andrea Lee, była partnerka Lizzette Martinez i występująca z nim kiedyś na scenie Jovante Cunningham. Obecnie jest prowadzone śledztwo związane z powyższymi zarzutami.
W ciągu ostatnich kilku lat, R. Kelly został oskarżony o przemoc domową i seks z nieletnimi. W 2002 był aresztowany za udział w tworzeniu dziecięcej pornografii.

“Stoję murem za tymi kobietami, wierzę im, wiem że cierpią i czuję bardzo mocno, że ich głosy powinny zostać usłyszane i wzięte na poważnie. Zarzuty, jakie są rzucane w stronę R. Kelly’ego są przerażające i nie do obrony. Jako ofiara napaści na tle seksualnym, stworzyłam tę piosenkę i teledysk do niej w najciemniejszym czasie mojego życia, moją intencją było zrobienie czegoś niezwykle wyzwalającego i prowokującego, ponieważ byłam wściekła i nadal nie przetworzyłam traumy, która wtedy u mnie wystąpiła. Piosenka nosi tytuł ‘Do What U Want (With My Body)’, myślę że to jest jasne jak wyraźnie pokręcone było wtedy moje myślenie. Gdybym mogła cofnąć się w czasie i porozmawiać z młodszą wersją mnie, powiedziałabym jej żeby poszła na terapię, którą ja mam od tamtego czasu, abym mogła zrozumieć ten traumatyczny stan zagubienia, w którym byłam… Albo jeśli terapia nie byłaby dostępna dla mnie lub osoby w podobnej sytuacji, radzę zgłosić się po pomoc i możliwie otwarcie oraz szczerze opowiedzieć, przez co przeszłyśmy. Nie mogę wrócić, ale mogę iść na przód i nadal wspierać kobiety, mężczyzn, osobę z każdą tożsamością seksualną i każdym kolorem skóry, które są ofiarami napaści na tle seksualnym. Pokazałam taką postawę w tej sprawie i w innych wiele razy podczas trwania mojej kariery. Publikuję to nie po to, aby robić wymówki lecz po to, by wam wszystko wytłumaczyć. Nie wiesz, jak to jest, dopóki ci się to nie przytrafi. Ale wiem, jak się czuję teraz. Mam zamiar usunąć tę piosenkę z iTunes i innych platform streamingowych i nigdy więcej nie będę z nim pracować. Przepraszam za moją słabą ocenę sytuacji, kiedy byłam młoda i za to, że nie wypowiedziałam się na ten temat wcześniej. Kocham was” – napisała Lady Gaga na swoim Instagramie.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus