Bebe Rexha o swoim problemie związanym z Grammys

Podobnie jak inne gwiazdy muzyki pop, artystka jest w trakcie przygotowań do gali rozdania tegorocznych nagród Grammy, która odbędzie się już 10 lutego.

Jednak Bebe ma pewien problem, który ujawniła wczoraj w krótkim nagraniu opublikowanym na jej koncie na Twitterze, a mianowicie Rexha nie może znaleźć odpowiedniej sukienki, ponieważ projektanci twierdzą, że jest “zbyt duża”.

“W końcu dostałam nominację do Grammys i to jest najfajniejsza rzecz na świecie. Zazwyczaj jest tak, że artyści rozmawiają z projektantami, aby przygotowali im dopasowane sukienki, aby przeszły w nich po czerwonym dywanie, więc mój team skontaktował się z mnóstwem projektantów i żaden z nich nie chce mnie ubrać, bo jestem za duża… Jeśli rozmiar 6/8 jest zbyt duży, to nie wiem co powiedzieć. Pieprzcie się. Nie chcę nosić waszych pieprzonych sukienek.” – opowiada gwiazda.

Wygląda na to, że hasła reklamowe o miłości do swoich kształtów, dbaniu o siebie i zaprzestaniu ślepego podążania za “ideałem kobiety”, który prezentuje się na wybiegach nadal są tylko tanimi chwytami marketingowymi, które nie mają zastosowania w rzeczywistości.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus