Beata Kozidrak w “Śpiewajmy razem. All Together Now”!

Beata Kozidrak nową przewodniczącą jury w “Śpiewajmy razem. All together now”! W pierwszej edycji funkcję tę pełniła Ewa Farna, gwiazda zrezygnowała jednak z udziału w kolejnym sezonie. Jak podaje “Party”, zastąpiła ją Beata Kozidrak.

Chciałam Was o swojej decyzji poinformować pierwsza, żeby nie doszło do dezinformacji (jak z moim innym programem, z którego “podobno” mnie wyrzucili). Chcę być szczera wobec swoich fanów. Lubię być jurorką, cieszą mnie muzyczne produkcje, niestety w tej akurat się nie odnalazłam. Z tym ryzykiem wchodziłam w nową formule programu i jest to zjawisko naturalne – tak bywa. Przynajmniej wczuję się głębiej w muzę, potrzebuje tego, dla równowagi – tłumaczyła swoją decyzję Ewa Farna.

Jak podaje magazyn “Party”, w nowej edycji w składzie jury ma pojawić się… Beata Kozidrak, zajmując miejsce Ewy. – Rozmowy zmierzają do szczęśliwego finału, wszyscy czekają, kiedy Beata wróci z wakacji w Azji i podpisze umowę – czytamy.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus