Ariana Grande – najnowsze informacje w pigułce!

Ogłoszona Kobietą Roku 2018 przez Billboard artystka uwielbia wchodzić w interakcje z fanami na Twitterze, szczególnie jeśli wspólnie do czegoś odliczają!

Wielbiciele Ari mają mnóstwo pytań dotyczących trasy Sweetener World Tour (na której wokalistka uwzględniła także Polskę), najnowszego singla i teledysku, a przede wszystkim nadchodzącego albumu wokalistki. Grande zdradziła kilka szczegółów, które mogą was zainteresować!

Przypominamy, że najnowszy album artystki nosi tytuł “thank u, next” i do tej pory ukazały się dwa single, które mają go promować – tytułowe “thank u, next” wraz z klipem, które pobił wszelkie rekordy na YouTube oraz piosenka “imagine”. Trzeci, zatytułowany “7 rings” będzie miał swoją premierę już w ten piątek (18.01) o 6 rano czasu polskiego. Fani mieli nadzieję, że tego dnia ruszy także pre-order na wyczekiwany album, jednak piosenkarka zaprzeczyła tym plotkom. Zdradziła natomiast, że okładka będzie ciemna, lecz nie czarno-biała, a tracklista będzie się składała z 12 piosenek. Usunęła jeden utwór ponieważ uznała, że nie chce się nim dzielić ze światem.

Z najnowszych wpisów 25-letniej gwiazdy wynika także, że setlista na nadchodzącą trasę jest już gotowa, jednak nie poznamy jej w najbliższym czasie. Sama artystka przyznała, że ją uwielbia! Przypominamy, że Ari zdecydowała się na zorganizowanie jednej trasy dla obu albumów.

Według doniesień “Variety”, Grande nie tylko będzie głównym headlinerem festiwalu Coachella, ale też dużego wydarzenia muzycznego Lollapalooza. Ma to wynikać z niedoboru współczesnych mistrzów rocka i uzupełnianiu braków popowymi supergwiazdami. Artystka miałaby wystąpić pomiędzy 1-4 sierpnia na Grant Park w Chicago.

Poniżej zostawiamy wam zapowiedź najnowszego singla Ariany:

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus