Agnieszka Chylińska prezentuje teledysk do nowego singla! Zobacz klip do utworu “Schiza”

Pod koniec 2018 roku Agnieszka Chylińska zaprezentowała swój najnowszy album “Pink Punk”, z którego usłyszeć mogliśmy do tej pory pierwszy singiel “Mam zły dzień”. Dzisiaj natomiast do sieci trafił teledysk do kolejnego utworu promującego to wydawnictwo!

Utwór “Schiza” to drugi singiel autorstwa artystki Agnieszki Chylińskiej, który pochodzi z albumu “Pink Punk” wydanego 26 października 2018 roku nakładem wytwórni Top Management. Piosenka już jakiś czas temu została ogłoszona przez Agnieszkę jako drugi singiel, a w ostatnim czasie wokalistka pochwaliła się również zdjęciami z planu nagrywania klipu. Premiera teledysku miała miejsce w serwisie YouTube 21 stycznia 2019 roku, a za jego reżyserię odpowiada Adam Gawenda. Sama Agnieszka Chylińska o utworze jak i samym klipie mówi:

Utwór to opowieść o utraconym dzieciństwie, przemijaniu i niespełnionych marzeniach. W teledysku występuje moje alter ego – Amelia. Wróżę jej wielką karierę aktorską.

Przypomnijmy, że album “Pink Punk” to najnowsze wydawnictwo Agnieszki Chylińskiej, którego premiera wraz z pierwszym singlem “Mam zły dzień” miały premierę w październiku. Album pokrył się złotem i do tej pory sprzedał się w ilości ponad 15 tys. kopii. Teledysk do najnowszego singla “Schiza” prezentujemy Wam poniżej.

Jak oceniacie nowe dzieło Agnieszki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus