5 Seconds of Summer prezentują teledysk do utworu “Lie to Me”

Australijski zespół 5 Seconds of Summer w poprzednim roku wydał swój trzeci studyjny krążek “Youngblood”, który do tej pory promowały takie utwory jak “Want You Back”“Youngblood” oraz “Valentine”. Tymczasem grupa postanowiła zaprezentować teledysk do kolejnego numeru!

Piosenka “Lie to Me” to utwór pochodzący z najnowszego albumu “Youngblood” australijskiego zespołu 5 Seconds of Summer. Krążek trafił do sprzedaży 15 czerwca 2018 roku nakładem wytwórni Capitol Records. W grudniu do sieci trafiła druga wersja piosenki, w której gościnnie usłyszeć mogliśmy wokalistkę Julię Michaels. Teledysk do kompozycji miał swoją premierę 19 stycznia w serwisie YouTube i warto wspomnieć, że użyta została wersja muzyczna bez udziału Julii Michaels.

Przypomnijmy, że zespół 5 Seconds of Summer zadebiutował jeszcze w 2013 roku z utworem “Out of My Limit” jednak to dopiero rok później grupa zdobyła rozgłos dzięki swojemu hitowi “She Looks So Perfect”. 5SOS mają na swoim koncie trzy albumy studyjne, z czego poprzedni wydany w 2015 roku “Sounds Good Feels Good” wygenerował m.in. takie single jak “She’s Kinda Hot” czy “Jet Black Heart”. Najnowszy krążek “Youngblood” miał swoją premierę w 2018 roku, a jeżeli jeszcze go nie słuchaliście to zachęcamy Was do przeczytania recenzji naszej redaktorki. Teledysk do utworu “Lie to Me” prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba klip?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus