Tom Odell wypuścił deluxe wersję “Jubilee Road”!

Tom Odell pod koniec października zaprezentował swój trzeci studyjny album “Jubilee Road”. Kilka dni temu z kolei w serwisach streamingowych pojawiła się jego deluxe wersja!

Nowy album młodego artysty opisywany jest jako jego najbardziej osobisty w całej muzycznej karierze. To z niego pochodzą takie utwory jak “If You Wanna Love Somebody”, “Jubilee Road”, czy “Half As Good As You”. Na deluxe wersji krążka oprócz podstawowych utworów znalazły się cztery piosenki nagrane na żywo podczas trwającej trasy, piosenka “Piano Man” w wersji Toma oraz przebój “Half As Good As You”, w którym zamiast Alice Merton pojawia się Rae Morris.

“Jubilee Road” w wersji deluxe możecie posłuchać poniżej.

Za miesiąc Tom Odell wyrusza z powrotem w trasę “Jubilee Road Tour” i dzięki uprzejmości agencji Go Ahead zagra 25 stycznia 2019 w krakowskiej Tauron Arenie i dzień później 26 stycznia 2019 na warszawskim Torwarze.

Bilety na koncert możecie nabyć na stronach: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.empikbilety.pl, www.ticketclub.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia Tom Odell: 25.01.2019 Kraków, Tauron Arena oraz Tom Odell: 26.01.2019 Warszawa, COS Torwar.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus