Posłuchaj nowego singla Dody “Nie wolno płakać”

“Nie wolno płakać” to nowy singiel Dody, który zapowiada jej trzeci solowy album. Słowa do piosenki napisał Marek Dutkiewicz. Na płycie znajdą się także nowe wersje takich przebojów jak “Gram o wszystko” Ewy Bem czy “A gdzie to siódme morze” Maryli Rodowicz. To były ukochane piosenki babci Dody, które gwiazda śpiewała na jej życzenie.

Premiera nowego albumu Dody już 25 stycznia 2019 roku. Będzie to pierwsze w dyskografii Dody wydawnictwo nagrane z orkiestrą. Tekst do pierwszego singla “Nie wolno płakać” napisał Marek Dutkiewicz i jest on swoistą dedykacją dla zmarłej babci piosenkarki, której wsparcie było na co dzień niezwykle istotne dla artystki.

Obiecałam babci, że nagram płytę w jej guście, czyli z orkiestrą i zaśpiewaną dojrzale, tak jak wtedy, gdy na festiwalu w Opolu wykonałam „Niech żyje bal” – zdradziła „Party” Doda.

Pierwszą zapowiedzią jest utwór “Nie wolno płakać”, który usłyszymy na żywo w finale “The Voice of Poland”. Utwór znajdziecie m.in. na Spotify oraz innych platformach. Tutaj wszystkie odnośniki.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus