Michał Kurys w teledysku do singla “Niewidzialna”

“Niewidzialna” to trzeci singiel młodego wokalisty, Michała Kurysa. Poprzednie dwa zostały dobrze przyjęte i najprawdopodobniej znajdą się na zapowiadanej przez artystę EP-ce. W sieci jest już dostępny teledysk do nowego singla za realizację którego odpowiada Artur Cieślakowski.

Michał Kurys ma 27 lat, z muzyką związany jest od zawsze – swoje inspiracje znajduje między chwytliwymi numerami z gatunku muzyki popularnej, a romantycznymi balladami. Jego debiutancki singiel „Światła Miast” – podobnie jak kolejny “Zostań” powstał we współpracy z producentem muzycznym – Michałem Wrzosińskim. Utwory dostępne są we wszystkich serwisach streamingowych dzięki dystrybucji wydawnictwa MyMusic.

Czasami gonimy coś nieuchwytnego, coś co kiedyś było, ale teraz istnieje tylko w naszej wyobraźni. Bardzo często te wydarzenia albo ludzie z przeszłości determinują nasze następne kroki. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby wyciągać odpowiednie wnioski z tych historii i uczyć się na błędach – przebaczać sobie, jeśli coś utraciliśmy bezpowrotnie. Nie jest to proste ani przyjemne, ale bardzo potrzebne jeśli chcemy iść przez życie z uśmiechem – mówi o nowym utworze Michał.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus