Balwako w klipie do “Alter Ego”

Pamiętacie Wojtka Bałwako z “Bitwy na głosy” i “Szansy na sukces”? Wokalista prezentuje swój nowy singiel pod szyldem Balwako i zapowiada debiutancki album.

Balwako jest zwycięzcą “Bitwy na głosy” z Kamilem Bednarkiem (jego ekipa wygrała drugą edycję programu TVP), znany jest także z “Szansy na sukces”. Jego nowy singiel “Alter Ego” zapowiada płytę, której premiera zaplanowana jest na 2019 rok. Całość materiału utrzymana będzie w stylistyce “retro-pop”.

“Utwór opowiada o doświadczeniu zderzenia młodości z dorosłością”. To muzyka, która zmusza nogi do tańca i otwiera serca na melodię, która w dzisiejszych czasach powoli staje się nam obca” – mówi Wojtek.

Do singla został zrealizowany wideoklip wyreżyserowany przez Pascala Pawliszewskiego, który pracował wcześniej z takimi wykonawcami, jak m.in. Ania Dąbrowska, Feel i Lanberry, Cugowscy, Lady Pank, Blue Cafe, Ania Wyszkoni, Marta Gałuszewska czy Patryk Kumór.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus