TOMMY CASH wystąpi trzykrotnie w Polsce! Gdzie i kiedy zagra koncerty?

Tommy Cash przyjedzie do Polski w lutym by zagrać trzy koncerty, we Wrocławiu, w Warszawie i w Krakowie, w ramach trasy promującą nową płytę zatytułowana “¥€$”, której premiera przewidziana jest na 30 listopada, a “X-RAY”, czyli pierwszy singiel promujący płytę, właśnie trafił do sieci!

Tommy Cash naprawdę nazywa się Tomas Tammemets i pochodzi z Estonii. Urodził się w 1991 roku – ostatnim roku trwania Związku Radzieckiego. Na jego twórczość silne wpłynęło dziedzictwo kultury rosyjskiej, którą raper zręcznie łączy z wpływami zachodnimi. Tommy stworzył swój własny, niepowtarzalny styl i zapoczątkował nowy nurt post-soviet rap, który to wpłynął także na sztukę uliczną i wizualną. Dzięki swojemu ekscentrycznemu wizerunkowi i znakomitym trapowym numerom zyskał rozgłos na całym świecie, a jego piosenki takie, jak “Winaloto”, czy “Pussy Money Weed” stały się globalnymi hitami.

Tommy Cash znany jest również ze świetnie wyprodukowanych, ale dziwacznych klipów, które niejednokrotnie stawały się viralami, a ich oglądalność sięgnęła dziesiątek milionów. Artysta wystąpi już niedługo dla polskiej publiczności we Wrocławiu, w Warszawie oraz Krakowie.

Dzięki uprzejmości agencji Fource TOMMY CASH już wkrótce wystąpi w Polsce! Koncerty będą mieć miejsce kolejno 13 lutego w Zaklętych Rewirach we Wrocławiu, 14 lutego 2019 roku w Proximie w Warszawie i dzień później w krakowskim Kwadracie. Wejściówki na koncert można nabyć na stronach: fource.plGoOut.plEventim.plTicketmaster.plBiletomat.pl i w Empikach. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnych stronach wydarzeń:
Tommy Cash: 13.02.2019 Wrocław, Zaklęte Rewiry
Tommy Cash: 14.02.2019 Warszawa, Proxima
Tommy Cash: 15.02.2019 Kraków, Kwadrat

Udostępnij na Google Plus