“Thank U, Next” – tak nazywa się nowy album Ariany Grande. Poznaj szczegóły krążka!

Tak, jak pisaliśmy wczoraj – nie ma tygodnia (a nawet dnia) bez newsa o Arianie Grande. Wczoraj informowaliśmy Was, że płyta wokalistki jest już zakończona i została przedstawiona wytworni, a dziś Ariana zdradza kolejne szczegóły krążka, w tym jego tytuł.

“Thank U, Next” – taki tytuł będzie nosić piąty studyjny album Ariany Grande – wokalistka potwierdziła tę informację na swoim Twitterze. Na krążku znajdzie się 12 piosenek i ostatnią kończącą album kompozycją będzie tytułowe “Thank U, Next”, które mamy usłyszeć jeszcze przed premierą albumu. Nie znamy jeszcze daty premiery krążka, Ariana zdradziła tylko, że pierwszy singiel usłyszymy już niedługo, a na płycie nie będzie żadnych piosenek z innymi artystami.

Utwór “Thank U, Next” będzie o sile kobiety. Jak zapowiada Ariana o całkowicie nowym rozdziale w jej życiu, o wdzięczności, o dorastaniu do pewnych rzeczy biorąc pod uwagę wszystkie przeciwności losu. Utwór trwa 3 minuty i 17 sekund, co widać na screenie, który Ariana zamieściła podczas słuchania piosenki.

Pomimo rozpoczęcia prac nad premierą nowego albumu Ariana wciąż zamierza wydać teledysk do singla “Breathin”.

Czekacie na “Thank U, Next”?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus