Teledysk do “Youth” niesie za sobą ważny przekaz

Zdążyliście już ochłonąć po prawie 8-minutowym teledysku Shawna Mendesa i Khalida? Czas przeanalizować kilka ważnych kwestii!

Piosenka “Youth” sama w sobie jest już pewnego rodzaju apelem młodzieży dotkniętej przemocą, przede wszystkim tą z użyciem broni, o zmianę sytuacji politycznej w Stanach Zjednoczonych i swoją moc pokazała jeszcze zanim klip się pojawił, znacznie wyróżniając się na tle pozostałych utworów z najnowszego albumu Shawna Mendesa.

Osoby, które zaproszono do teledysku są w wieku od 8 do 20 lat i starają się zaprezentować to, co czyni ich dumnymi ze swojego życia. Pojawiają się tam między innymi drag queens, nastoletni aktywiści, czarnoskórzy filmowcy, sportowcy, zwycięzcy krajowych debat politycznych, mistrzowie sztuk walki, muzycy, poeci słowni, malarze, baletnice, niedosłyszące tancerki i 8-letni kulturysta, który ciągnie za sobą samochód.

Wideo ma być wezwaniem do działania dla dzieci i nastolatków w Ameryce, aby walczyć z przemocą związaną z bronią, a także zaprezentowanie starszym siły, w którą z dnia na dzień rośnie nowe pokolenie. Na początku teledysku pojawiły się urywki z ruchu March For Our Lives. Warto też zaznaczyć, że klip nie bez powodu pojawił się w sieci dzień przed wyborami.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus