Selena Gomez o swojej kolekcji dla marki PUMA!

Ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych dla Seleny Gomez. Może między innymi dlatego postanowiła nazwać swoją najnowszą kampanię “Strong Girl”.

Artystka zaprosiła do udziału w kampanii swoje przyjaciółki i nagrała z nimi krótkie wideo, które miało swoją premierę wczoraj na Instagramie marki PUMA. Artystka opisała się jako “silna” i “lubiąca ryzyko”. W tle klipu możemy usłyszeć hit “It Ain’t Me” nagrany we współpracy z Kygo. Kolekcja #SGxPUMA wejdzie do sprzedaży już 12 grudnia!

“Siła zdecydowanie pochodzi z wnętrza. Myślę, że prawdziwą siłą jest zdecydowanie miłość, uczciwość i współczucie.” – tłumaczy Selena, zapytana co powiedziałaby młodym dziewczynom.

Przypominamy, że aktorka i wokalistka trafiła niedawno do szpitala z powodu niepokojąco niskiego poziomu białych krwinek, spowodowanego przeszczepem nerki, któremu została poddana w zeszłym roku. Stres związany z powikłaniami po operacji spowodował, że artystka trafiła do ośrodka zdrowia. Selena wróciła już do domu i czuje się lepiej.

https://twitter.com/SelenaMedia/status/1067465909495840774

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus