Selena Gomez i Lady Gaga jednoczą siły w walce z toczniem

Obie artystki zjawią się na gali Breaking Through 2018 zorganizowanej przez Lupus Research Alliance, czyli fundację dla osób, które w życiu codziennym podobnie jak Selena Gomez zmagają się z trudami, jakie stawia przed nimi toczeń.

W zeszłym roku Selena przeszła operację przeszczepu nerki właśnie z powodu tego schorzenia. Pomogła także zebrać ponad 10 milionów dolarów dla organizacji, by wspierać osoby, które podobnie jak ona cierpią na tę nieuleczalną chorobę. W ramach podziękowań, instytucja zaprosiła Gomez na zeszłoroczną edycję wydarzenia, by mogła podzielić się swoimi doświadczeniami. Artystka oczywiście nie odmówiła i zaraz po zakończeniu gali American Music Awards, na której występowała, wsiadła w samolot i ruszyła do Nowego Jorku, by podzielić się swoimi doświadczeniami i wesprzeć ludzi, którzy przechodzą przez to samo.

Historia Lady Gagi jest nieco inna – artystka straciła ciocię z powodu tocznia rumieniowatego. Siostra ojca Gagi miała wtedy zaledwie 19 lat. Joanne Germanotta wywarła ogromny wpływ na życie i karierę piosenkarki. Wokalistka zamieściła nieopublikowane wiersze swojej ciotki w książeczce pierwszego albumu i wytatuowała datę jej śmierci na lewym ramieniu. W 2016 roku Lady Gaga wydała album zatytułowany jej imieniem i singiel o tym samym tytule, opisując go jako serce i duszę tego wydawnictwa. Rodzina Gagi nigdy nie pogodziła się ze stratą, a sama artystka wyznała, że czuje z nią silną więź mimo, że nie miała okazji jej poznać.

W tym roku Lady Gaga i Selena Gomez zostaną honorowymi gośćmi na gali, która odbędzie się już 19 listopada. Ich przybycie zostało potwierdzone. Będzie to pierwsze publiczne wystąpienie Seleny po załamaniu nerwowym, które przeżyła w związku z powikłaniami po przeszczepie.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus