Poznaj gwiazdy muzyczne finału “Top Model”!

Już za chwilę finał siódmej edycji show “Top Model” w TVN. O zwycięstwo powalczą: Ania, Kasia oraz Hubert. Podczas emitowanego na żywo programu zobaczymy występy muzyczne. Kto wystąpi dla nas na żywo?

Jak informuje TVN, podczas finału wystąpią: Daria Zawiałow, duet Smolik Kev Fox i The Dumplings! Show wystartuje już za chwilę, bo 0 21.30 w TVN. Jest to już siódma odsłona popularnego programu, którego celem jest wyłonienie przyszłej modelki (lub modela). Program emitowany jest w Polsce od 2010 roku na licencji amerykańskiej wersji programu America’s Next Top Model. Do 2013 roku udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.

W jury “Top Model” zasiadają: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska oraz Mariusz Tyszka. W niektórych odcinkach pojawiali się goście specjalni – niekoniecznie związani z modą.

Komu kibicujecie?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus